the_l_word_wallpaper_1280x1024_3

The L Word Ekranlara Geri Dönüyor!

Geçtiğimiz ay Entertaintment Weekly’nin LGBT Özel sayısı için, yıllar sonra bir araya gelen The L Word ekibi, “dizi geri mi dönecek?” sorusunu sormamıza sebep olmuştu. Aslında sorudan ziyade, bu birleşmede kadronun kendisi ve dizinin yaratıcılarından Ilene Chaiken de, dizinin geri dönmesini istediklerinden bahsetmişlerdi. Ve bu olasılığın gerçekleşiyor olduğu Variety tarafından duyuruldu.

Kaynaklara göre; 2004’den 2009’a ekranda kalan ve eşcinsel kadınların hayatlarını ekrana taşıyan The L Word, orijinal kadrodan pek çok isimle beraber geri dönüyor. Orijinal serinin hikayesini devam ettireceği düşünülen dizi hayata geçerse, Jennifer Beals, Kate Moennig ve Leisha Hailey’in projeye uygulayıcı yapımcı olarak imza atacakları ve orijinal hikayedeki karakterlerini canladırarak, yeni hikayeye bağlantı sağlayacakları söyleniyor.

Henüz Showtime tarafından resmi bir duyuru ya da haberlere herhangi bir yorum yapılmadı. Ancak kaynaklar, The L Word’ün vedasının ardından Orange is The New Black’e kadar ekranda eşcinsel kadın karakterleri odağına alan bir dizinin eksikliğinin hissedildiğini ve The L Word’ün bu boşluğu dolduracağını söylüyor.

Kaynak: Beyazperde.com
Henüz yorum yapılmamış

Yorum Ekle